ליצירת קשר

תוכן הפנייה:

קידום אתרים בשפות זרות

בעלי עסקים רבים כבר הפנימו את העובדה כי האינטרנט הוא פלטפורמה איכותית ויעילה ביותר למינוף עסקיהם בשוק המקומי והחלו בתהליכי קידום אתרים המוכוונים לקהל הישראלי.
עסקים רבים אחרים הגדילו לעשות והבינו את היתרון הרב של האינטרנט בפריצת הדרך לשווקים חדשים מחוץ לישראל.
טבעו הייחודי של המדיום האינטרנטי מאפשר לכל עסק מקומי לפעול גם כעסק בינלאומי ולפנות לקהל יעד רחב ומגוון וכך להגדיל את מחזור עסקיו וכתוצאה מכך, גם את הרווחים.
חשיפה גלובלית באמצעות קידום אתרים רב-לשוני היא השיטה הטובה ביותר לפנייה לקהל לקוחות עולמי, בתקציב מינימלי תוך פיקוח מדויק על התנהלות תהליכי השיווק של החברה או המותג.

קידום אתרים בחו"ל – כיצד עושים זאת?

תהליך קידום אתרים במדינות זרות ובשווקים שאינם דוברים עברית חייב להתבצע על ידי אנשי קידום מיומנים הבקיאים בקידום ספציפי בשווקים הזרים הנבחרים. קידום אתרים בשווקים זרים כולל:

  • תרגום אתרים – תחילה יש לדאוג לתרגום התוכן בצורה מדויקת על ידי מתרגמים מקצועיים הבקיאים בשפה הזרה הנבחרת.
  • לוקליזציה של אתרים – התהליך המשלים לתהליך תרגום תוכן אתר הוא לוקליזציה של התוכן והתאמתו הפרטנית לשוק בו מתעתדים לפעול. תהליך זה כולל את התאמת הטקסט לסמנטיקה, הסגנון, הסלנג ושאר הניואנסים המקובלים בשפה הנבחרת תוך שימור הסגנון השיווקי הייחודי לאתר.
  • בחירת שדה השיווק – התמקדות באתרים פופולריים ייחודיים למדינה אליה פונים: פורטלים גדולים, מנועי חיפוש ספציפיים, בלוגים ורשתות חברתיות וכדומה.

קידום אתרים במדינות אחרות באמצעות גרפונט

גרפונט פועלת בשיתוף פעולה עם SEO Advanced, חברת קידום אתרים מהמובילות באירופה.
באמצעות שיתוף פעולה זה, אנו יכולים לתרגם ולקדם את אתר האינטרנט שלך ביותר מ-40 שפות שונות וכך לחשוף את העסק שלך בפני מאות אלפי לקוחות פוטנציאלים חדשים ממדינות רבות.
קידום אתרים באנגלית או צרפתית, קידום אתרים באירופה, אסיה או ארצות הברית דומה לקידום אתרים בישראל. תחילה נבצע מחקר מילות מפתח, נתרגם ונבצע לוקליזציה והתאמה מלאה של התוכן השיווקי באתר לשפות הנבחרות (אנגלית, יפנית, סינית, ספרדית, גרמנית, איטלקית, צרפתית ועוד) ויחד נבנה מערך שיווקי המתאים באופן פרטני ומדויק לשוק בו מתעתדים לפעול.
קידום אתר בשוק זר יכול להוות זריקת עידוד לכל עסק וחברה השואפים להתפתח ולהרחיב את מעגל העסקים

שותפים מוסמכים של Google
תעודת ההסמכה של גוגל
תעודת ההסמכה של גוגל אדוורדס
תעודת ההסמכה של גוגל
תעודת ההסמכה של גוגל אנליטיקס
שירותיים מקצועיים » חנה קורן - מכון גרפולוגיה | קריינות
אתרים מומלצים » חנות משחקים - טאקי ועוד | תוכנות תרגום - בבילון ועוד | מוצרי טיפוח לציפורניים | אתר יומולדת

כל הזכויות שמורות 1996-2015© גרפונט בע"מ

גרפונט - בניית אתרים, אחסון ותחזוקה, קידום אתרים בעברית SEO

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS